Poziv na Seminare

Objavljeno: 12.11.2013

U nastavku Poziv na Seminar Projekta SMEPASS2 koji će se održati prema sljedećem rasporedu: 

  • 14th  November 2013,  HGK OSIJEK, Europske avenije 13, 31000 Osijek
  • 18th  November 2013, HGK ZAGREB, Nova cesta 3-8, 10000 Zagreb
  • 19th November 2013, HGK PULA,  Carrarina 5, 52100 Pu.a
  • 20th November 2013, HGK ZADAR, Špire Brusine 16, 23000 Zadar
  • 21st November 2013, HGK SPLIT, Ante Trumbića 4, 21000 Split
  • 25th November  2013, HGK VARAŽDIN, P. Preradovića 17/II, 42000 Varaždin
  • 26th November 2013, HGK RIJEKA, Bulevar oslobođenja 23, 51000 Rijeka
  • 27th November 2013, HGK KARLOVAC, Kralja Tomislava 19b, 47000 Karlovac
  • 28th November 2013, HGK DUBROVNIK, Importanne Resort,  Conference Room Lopud

U privitku se nalaziDnevni red i Informativni letak.

Sudjelovanje na seminaru je BESPLATNO i osigurano je sredstvima EU.

Svoje prijave za Seminar molimo poslati odgovorom na donje e-mailove ili se javite Vašoj nadležnoj županijskoj komori (HGK).

Kontakt osobe u županijskim komorama:

1.       Dubrovnik Nikolina Trojić

    ntrojic@hgk.hr

2.       Split Ivona LučićNataša Bušić

ilucic@hgk.hr

 nbusic@hgk.hr

3.       Karlovac Damir Furdek

dfurdek@hgk.hr

4.       Zadar Denis IkićMarija Mišulić

dikic@hgk.hr

mmisulic@hgk.hr

5.       Osijek Ivana Erak

ierak@hgk.hr

 

6.       Pula Marko Percan

mpercan@hgk.hr

7.       Varaždin Renata Papec

rpapec@hgk.hr

 

8.       Rijeka Blanka Kalokira

bkalokira@hgk.hr

 

9.       Zagreb Vesna Torbarina

vtorbarina@hgk.hr